social

Соціальна відповідальність

Компанія «Дан-Фарм Україна» гармонійно співіснує та взаємодіє із громадою. Ми відповідально ставимося до продуктів, які пропонуємо, до своїх працівників, партнерів і споживачів, яких обслуговуємо.

Ми допомагаємо всьому місту Кагарлик, сільрадам та селам Кагарлицького району, зокрема, селам: Кузьминці, Балико-Щученка, Липовець, Стрітівка, Зікрачі та Демівщина, де обробляємо землю, та селу Халча, в якому вирощуємо свиней.

Також компанія співпрацює з місцевими навчальними закладами. Ми беремо на практику трактористів, механізаторів та учнів інших сільськогосподарських спеціальностей, щоб вони навчалися на новій техніці та з найкращими професіоналами. 

 

 Залучаємо до роботи на фермі місцевих жителів, сім’ї та друзів тих людей, які вже працюють у нас. Беремо до уваги навички й бажання працівників, аби вибрати для кожного відповідну посаду, обов’язки та специфіку підвищення кваліфікації.

Виділяємо кошти на освітлення й газифікацію, на ремонт шкіл, дитячих садків, лікарень і доріг. Також регулярно доставляємо м’ясо для харчування в школи й дитячі садки, для проведення днів села та інших традиційних свят.

І, звичайно, маємо власні свята та влаштовуємо дві великі вечірки щороку. Ми дбаємо про те, аби всі наші працівники розуміли значущість своєї щоденної праці.

 «Дан-Фарм Україна» — це частина громади. А соціальна відповідальність — важлива частина щоденної роботи компанії.

Останні заходи
Біг об’єднує !:)
24.04.2018
  У неділю 22.04.2018 працівники Дан-Фарм Україна та дочірньої компанії ДФУ Агро ТОВ прийняли участь у пів марафоні NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON ...