kolos
Про нас

ТОВ «Дан-Фарм Україна»

є дочірньою компанією данського холдингу Agro East A/S, що наразі володіє двома компаніями в Україні – ТОВ «Дан-Фарм Україна» в Кагарлицькому районі Київської області та ТОВ «ДФУ Агро» в Коростенському районі Житомирської області.  

Наша основна діяльність — це свинарство. Окрім цього, компанія спеціалізується на землеробстві й будівництві.

Свинарство

Ми застосовуємо систему схрещування данської компанії DanAvl — одну з найбільш інноваційних у світі. Ця система забезпечує високу якість і більшу додану вартість як найкращу основу для майбутнього. Ми вирощуємо трипорідний гібрид, у якому по 25% материнських порід ландрас і йоркшир і 50% батьківської породи дюрок. Основні переваги таких гібридів — це вищий уміст і краща якість м’яса. У цьому ми переконалися за роки позитивного досвіду.

РОСЛИННИЦТВО

«Дан-Фарм Україна» також спеціалізується на обробці земель і вирощуванні культур. На наших полях ми вирощуємо ті культури, які є основою для кормів тварин: кукурудзу, соняшник, сою.

Будівництво

Ще одна спеціалізація «Дан-Фарм Україна» — це будівництво. В нашому підрозділі «Будівництво» працюють фахівці із значним досвідом будівництва сільськогосподарських об’єктів у різних країнах Європи.

Наші новини

24.04.2018
  У неділю 22.04.2018 працівники Дан-Фарм Україна та дочірньої компанії ДФУ Агро ТОВ прийняли участь у пів марафоні NOVA POSHTA KYIV ...

 

Address:
09213, Київська обл., Кагарлицький р-н, с. Халча, вул. Сім’ї Шевченкових, 32
Telephones:
+38 (04573) 3 05 30